Apie mus

Nors Dmax modelių agentūra turi labai skandalingą praeitį, bet naujieji savininkai jai prognozuoja ryškią ateitį. Dmax agentūra suteikia žemesniems, bei nestandartiniems modeliams siekti profesionalios modelio karjeros.
2. Dmax models yra vienintelė agentūra Lietuvoje ieškanti modelių nuo  167 cm ūgio.

Agentūros istorija:
Dmax modelių agentūrą galima vadinti skandalingiausia agentūra Lietuvoje. Dmax agentūros istorija prasidėjo nuo to, kai modelių Lietuvoje nutarė ieškoti fotografas iš Belgijos Xavier F.J Bonhomme. Tuomet agentūrą jis įkūrė su modeliu iš Lietuvos Violeta Repčenkaite. Ir štai prasideda skandalų era:
1. Violeta susipyksta su Xavieru, visas skandalas rodomas per komercines Lietuvos televizijas. Prasideda pirmieji teismai.
2. Xavier Bonhomme pagaunamas besišlapinantis ant Lietuvos Respublikos Seimo pastato. Tai transliuojama per įvairius žiniasklaidos kanalus. Xavier’as pirmą kartą susiduria su Lietuvos teisėsauga.
3. Xavier Bonhomme pakviečia į susitikimą agentūros „Supermodels“ savininkus ir siūlo planą kaip sunaikinti tuometines gerai žinomas agentūras: Modilinos, Baltic Models, Exemplum.
4. Atsisakius pateikto plano Xavieras ryžtasi naikinti pačia agentūrą „Supermodels“, pradeda ją šmeižti kitoms agentūroms, tarp jų ir toms, kurias siūlė sunaikinti.
5. Tuometiniame savo internetiniame mados bloge exonline Dmax apšmeižia agentūrą „Supermodels“, ko pasekoje sulaukia kvietimo į teismą ir reikalavimo informaciją paneigti, bei atsiprašyti.
6. Teismas priima sprendimą Dmax agentūros nenaudai ir priteisia 50.000 lt žalai atlyginti.
7. Dmax nevykdo teismo sprendimo, ko pasekoje praranda prekinį ženklą DMAX MODELS. Ženklas perduodamas disponuoti agentūrai „Supermodels“.
8. Dmax praranda ir savo internetinius adresus: www.dmaxmodels.lt, www.exonline.lt. Xavier puslapį perkelia į užsienietišką vardų sritį ir toliau vykdo jau nelegalia tapusią veiklą Lietuvoje, naudodamas jau svetimą prekinį ženklą DMAX MODELS.
9. Xavier Bonhomme iškeltos kelios civilinės ir kelios baudžiamosios bylos Lietuvoje ir jis slapstosi nuo Lietuvos teisėsaugos. veikla vykdoma: www.dmaxmanagement.com puslapyje Lietuvoje yra nelegali. 2012 metais Xavier Bonhomme bus skelbiama tarptautinė paieška.

10. 2012 metais Agentūra „Supermodels“ nusprendžia savaip naudoti prekinį ženklą DMAX MODELS ir perduoda jį naudoti žmonėms norintiems įkurti fotomodelių agentūrą. Teisėta veikla naudojant prekinį ženklą DMAX MODELS yra vykdoma internetiniais adresais: www.dmaxmodels.lt, bei dmaxmanagement.lt

Susisiekite su mumis

*Vardas:
*Firma:
*Telefonas:
*El. paštas:
WWW puslapis:
Žinutė:

Naujienlaiškio prenumerata
El. paštas